KONTAKT OSS

I januar 2018 åpner det nye Bølgen bad & aktivitetssenter. Bølgen får felles inngangsparti med barne- og familieetaten i kommunen, Frognhallen og treningssenter. Til sammen blir det et komplett folkehelsesenter, 10 000 kvm ren helse.

Når anlegget åpner vil det være bemannet ca. 25 stillinger for å sørge for sikkerhet og gode opplevelse for gjester.

Siv-Katrin Ramskjell
Daglig leder
siv.ramskjell@frogn.kommune.no
Mob. 901 94 149
Lill Bente Hollstedt
Salg- og markedsansvarlig
lill.hollstedt@frogn.kommune.no
Mob. 911 98 835
Nina Tomter
Fag- og sportslig ansvarlig
nina.tomter@frogn.kommune.no
Mob. 995 01 353
Cecilie W. Fjeldvik
Adminstrasjons ansvarlig
cecilie.fjeldvik@frogn.kommune.no
Mob. 976 50 341
Nina Jensen Dobloug
Avd. leder treningssenter
nina.dobloug@frogn.kommune.no
Mob. 959 16 888
Bjørn Wilhelmsen
Avd. leder bad (bademester)
bjorn.wilhelmsen@frogn.kommune.no
Mob. 458 30 274
Krzysztof Frymarkiewicz
Avd. leder kjøkken
krzysztof. frymarkiewicz@frogn.kommune.no
Mob. 967 28 885

Begrepet «badebyen Drøbak» – er et retrobegrep som gir assosiasjoner til varmbadet og småhusbebyggelsen som er unike verdier for Drøbak. Bølgen med badeland, treningssenter og idrettshall er nåtidens moderne møte med fortiden. Punktet hvor badebyens verdier og historie treffer nåtiden. Bølgen sin samfunnsoppgave er å styrke folkehelsen i Frogn kommune. I tillegg skal vi være en aktiv medspiller for å styrke kommunes og stedets verdier og identitet – vi skal se fremover og tydelig kommunisere «helse og glede for alle».

BØLGEN BAD & AKTIVITETSSENTER
DRØBAK FROGN IDRETTSARENA KF
Belsjøveien 2, 1440 Drøbak
Sentralbord: 64 90 60 00
bolgen@frogn.kommune.no

Org.nr. 918 347 151

Nettsiden er i Beta versjon og under utvikling mot åpning i januar 2018. Vi håper du etterhvert finner det du ønsker deg av innhold og informasjon.